منو اصلی

درباره ما

بهترین، زیباترین، مدرن ترین

این سه ویژگی از ویژگی های بارز شبرنگ می باشد. ما بهترین، زیباترین و مدرن ترین خدمات چاپ را به شما ارائه خواهیم داد. در این برهه از زمان که شرکت ها کمتر به خواسته ی مشتری توجه دارند ما با اولویت نیاز مشتری و توجه به خروجی کار خویش در این عرصه پا گذاشته ایم و با اعتماد بیشتر شما ان شاءالله قوی تر و قوی تر خواهیم شد.

همواره در تولیدات خود بهترین کیفیت را در نظر گرفته ایم و این نکته را همیشه سرلوحه ی کار خویش قرار داده ایم که از بهترین مواد و بهترین جنس استفاده نمائیم. وسواس در انتخاب جنس و همچنین رنگ های مورد استفاده و همچنین دستگاه های بروز و جدید باعث گردیده کیفیت ما همواره در صدر باشد.

تمامی کارکنان شبرنگ کاملا متجرد و باتجربه هستند و از بین دقیق ترین و بهترین متخصصین این حوزه گرد هم آمده اند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. وجود دید هنری و زبردستی باعث گردیده همواره روح زیبائی و لطافت در تمامی محصولات شبرنگ متبلور باشد. ما همواره با علم روز حرکت نموده و با اطلاع از روش های جدید چاپ و همچنین استفاده از متدهای هنری جدید محصولات مدرنی را ارائه خواهیم نمود.

شبرنگ متولد شده تا همه چیز را برای شما ساده تر و زیباتر نماید. ما خدمات بسیار گسترده و متنوعی را به شما ارائه خواهیم داد. انواع خدمات چاپ به روش های نوینی که در کمتر چاپخانه ای به چشم می خورد و انجام آن نیازمند بکارگیری هنر و ظرافت می باشد.

چاپ روی انواع تیشرت و لباس با جنس های مختلف شامل اسپان، جودون و پنبه ای با کیفیت و چاپ عالی که تیشرت های تبلیغاتی را شامل می شود یکی از خدمات حرفه ای شبرنگ است. شما می توانید عکس و لوگوی خود را با استفاده از خدماتی که ما در اختیار شما قرار می دهیم روی تیشرت چاپ نمائید.

چاپ روی انواع کاشی و سرامیک در ابعاد مختلف و قابل استفاده در فضاهای مختلف با رنگ های متنوع و جذاب و قابلیت چاپ در ابعاد بسیار بزرگ با چیدن کاشی ها در کنار یکدیگر به صورت پازلی از دیگر خدمات چاپ شبرنگ می باشد. از این خدمات نیز می توانید برای چاپ پروژه های شهری، تابلوکاشی، و یا چاپ عکس استفاده نمائید. ما خدمات نوینی را به شما معرفی خواهیم کرد.

کامنت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام چاپ شبرنگورود
X